Concerte si Deplasari din 1990 pana in prezent

CONCERTE  si DEPLASARI

Corul de copii “Flori si Stele”  al Bisericii AZS Grant,  Grant-Cort,
Noul Grant Bucuresti/Romania

1990
13 Martie – Teatrul Tanase-Bucuresti / primul concert sustinut in afara Comunitatii Grant-Cort, la prima Evanghelizare sustinuta in Romania dupa dec. 1989, de pastoral Lucian Cristescu
Aprilie – Evanghelizare  – Casa de cultura-Giurgiu
Aprilie – Concert Casa de cultura – Com.Ghimpati / Gr.
Mai – Concert – Casa de Cultura /Com.Izvoarele / Gr.-
Iunie – Participare Evanghelizare – Sala Polivalenta/Bucuresti
Sept –Caminul de copii handicapati – Com.Tatarai/Ph. –
23 oct – Concert – Sala Muzeului de Istorie/Bucuresti
Nov.- Inregistrare Radiodifuziunea Romana
Dec.- Filmare pentru TVR 1

1991
1 iun.- – Concert – Casa de Cultura /Com.Buciumeni/ Cl.
1 iun – Biserica AZS Radovanu
8 iun. – Concert – Liceul de Informatica/Bucuresti
Iulie –Participare concert – Sala Polivalenta/ Bucuresti
14 dec – Concurs-Laudae Domini/Sala Radiodifuziunii Romane
15 dec – Participare Concert – Minigong – Sala Radiodifuziunii Romane

1992
1 febr. – Concert -  Sala Radiodifuziunii Romane/Bucuresti
19 apr – Evanghelizare –Casa de Cultura- Caracal
4 mai – Concert -  Sala Radiodifuziunii Romane/Bucuresti
17 mai – Evanghelizare  – Casa de Cultura – Oltenita
23 mai – Concert -  Sala Polivalenta/Bucuresti
24 oct – Participare Evanghelizare – Sala Polivalenta / Bucuresti
21 nov – Participare Evanghelizare – Sala Polivalenta / Bucuresti
5 dec -  Participare Evanghelizare – Sala Polivalenta / Bucuresti
5 dec – Concurs – Laudae Domini / Editia a 2-a / Bucuresti

1993
Aprilie – Gala – Laudae Domini/Editia a 2-a
Dec – Festivalul – Laudae Domini – Editia a 3-a
17-19 dec – Biserica AZS.Alba Iulia –  Vs, Sd, Sda
– Concert de colinde – Biserica Evanghelica/Aiud –
– Concert – Casa  de Cultura Alba Iulia

1994
8-10 Apr –Biserica AZS Campia Turzii,  Vs, Sd
– Biserica AZS Turda – Sda
– Concert -  Campia Turzii – Dda
16 Apr – Gala Laureatilor – Festivalul- Laudae Domini
30 apr.- Concert  – Sala ARLUS
24-25 iun – Biserica AZS  Craiova – Vs, Sd, Sda
17 sept – Biserica AZS – Voluntari – Sda
10 dec – Festivalul – Laudae Domini

1995
15 ian – Inaugurare Biserica AZS – Maranata
4 febr. – Biserica AZS – Crinul / Bucuresti
7 iun – Concert – Palatul National al Copiilor/Bucuresti
30 apr – Biserica AZS Cetateni/Db – Sd
– Biserica AZSValeni/Db – Sda
19-20 mai – Biserica AZS Constanta – Viile Noi – Vs, Sd, Sda
27 mai – Biserica AZS Pitesti – Sd, Sda
9-10 iun – Biserica AZS Cluj Napoca – Vs, Sd, Sda
25-27 aug – Biserica AZS Nazna/Mures – Vs, Sd, Sda, Da
14 oct – Biserica AZS Urleta/ Ph. – Sd, Sda
28 oct – Biserica AZS Matca/ Gl. – Vs, Sd, Sda
4 nov – Biserica AZS Bacau – Vs, Sd
– Concert Ateneu/Bacau
9 dec – Festivalul – Laudae Domini/Bucuresti
20 dec – Filmare pentrru TVR2
21 dec – Concert -  Palatul National al Copiilor/Bucuresti

1996
10 febr – Concert -  Liceul AZS Stefan Demetrescu /Bucuresti  – Sd
24 mart – Concert -  Liceul de Muzica –George Enescu/Bucuresti
14 apr – AZS Margineni / Ph. – Sd, Sda
08 iun – AZS Magureni / Ph. – Sd, Sda
28-30 iun – Biserica AZS Codlea /Bv. – Vs, Sd, Sda
21 sept – Biserica AZS Valeni de Munte – Sd
– Biserica AZS Sion/Ploiesti / Ph. – Sda
24 dec – Palatul Cotroceni/Bucuresti

1997
8 febr – Biserica AZS Buzau / Bz – Sd, Sda
22 mart – Concert Jubiliar  Sala Dalles / Bucuresti
19 apr – Biserica AZS Cuza Voda / Bucuresti
19 apr – Gala Festivalului – Laudae Domimi/Bucuresti
9 – 11 mai – Biserica AZS Fagarasi – Vs, Sd, Sda
22 mai – Festivalul – A Ta este Imparatia si Slava / Bucuresti
2 iun – Concert  – Sala Palatului / Bucuresti
24 dec – Concert colinde – Casa de Cultura – Campina

1998
9 – 11 ian – Biserica AZS Brasov – Vs, Sd, Sda
19 mart – 2 apr. – Germania
20 mart – Salem Kovahl
22.mart – Hamburg
25 mart – HH Schenefeld
26 mart – HH Volksdorf
27 mart – Biserica AZS Luneburg
28 mart – Hamburg
29 mart – Biserica AZS Uelzen
30 mart – Heim Uelzen
31 mart – HH Berne
2 apr – Biserica AZS Viena
1-2 mai  – Biserica AZS Reghin /Ms – Vs
– Concert Casa de Cultura/Reghin – Sd, Sda
20 iun – Biserica AZS Moreni/ Ph – Sd, Sda
7 nov – Concert  – Muzeul de Istorie al Romaniei / Bucuresti
23 dec – Concert  – Casa de Cultura – Campina / Ph

1999
2 apr – Concert -  Sala Dalles/Bucuresti
30 mai – Participare, Concert Sala Polivalenta / Bucuresti
18 -19 iun – Biserica AZS Razboieni / Is. – Vs, Sd, Sda
16 -17 iul – Biserica AZS Codlea/Bv. – Vs, Sd
17 iul. -  Concert – Biserica Evanghelica /Codlea – Sda
18 iul – Orfelinat Codlea , Penitenciar Codlea
15 oct – Biserica AZS Speranta / Bacau – Vs, Sd, Sda
17 dec – Concert  – Casa de Cultura – Targu Jiu – Vs
18 dec – Biserica AZS Pietroseni – Sd
Concert  – Casa de Cultura/Pietroseni – Sda
19 dec – Concet  – Casa de Cultura –Lupeni

2000
31 mar-1 apr – Biserica AZS Sibiu .- Vs, Sd, Sda
28 apr – Concert Casa de Cultura Sighetul Marmatiei / Mm
29 apr – Biserica AZS Sighetul Marmatiei – Sd
– Biserica AZS – Sapanta/Mm – Sda
9-10 iul – Biserica AZS Ramnicu Valcea  – Vs, Sd, Sda
4 nov – Biserica AZS Cervenia / Tl.- Sd, Sda

2001
2-22 apr. Franta
6 -7 apr – Biserica AZS Neuilly sur Seine – Vs, Sd, Sda
– Biserica AZS Paris Sud, Sda
13 apr – Concert  – Sala Primariei Anduze
14 apr – Biserica AZS Anduze – Sd
– Concert Anduze (14.30),.
– Biserica AZS Montpellier (20.30)
15 apr – Concert Montpellier – Foayer de Romain
16 apr – Concert Templul Valdenz – Colette de Deze
20 apr – Biserica romana AZS Viena
12 mai – Biserica AZS Bete/Ploiestil – Sd
– Biserica AZS Democratiei / Ploiesti – Sda
30 iun – Biserica AZS IzvoarelePh – Sd
– Biserica AZS Maneciu Ungureni / Ph.- Sda
30 nov-1 dec – Biserica AZS Fagaras – Vs, Sd, Sda
8 dec – Concert de colinde -  Sala ARCUB/Bucuresti
14 dec – Biserica AZS Dumbraveni/Ms – Vs
15 dec – Biserica AZS  Laslea/Ms – Sd
– Biserica AZS Mediasi/Ms – Sda
16 dec- Concert de colinde -  Biserica Evanghelica din Cetatea Sighisoarei

2002
20 apr – Biserica AZS Pitesti – Sd, Sda
21 apr – Concert pentru  – Sola Scriptura/Bucuresti
24 mai – Biseica AZS Tg.Mures “C”
25 mai  – Biserica AZS Mures “B” – Sd
25 mai – Concert Palatul Culturii Tg.Mures – Sda
1 – 2  iun – Biserica AZS Betania/Tm  – Vs, Sd
– Concert  Sala “Ion Vidu”/Timisoara – Sda
4 dec – Concert de colinde – ICC-Odobesti / Db.
6 dec – Biserica AZS Arad Micalaca                                            7 dec – Biserica AZS – Salem – Sd
– Concert Palatul Cultural Arad – Sda
14 dec – Concert de colinde Sala ARCUB/Bucuresti
19 dec – Miniconcert de colinde – Senatul Romaniei, Camin copii sect.2
20 dec – Miniconcert de colinde – Ministerul de Externe
21 dec – Concert ITAGU/Cernica  – Sd
Primaria Sector 1
– Concert de colinde – Sala Dalles , pentru Biserica Baptista “Buna Vestire” – Sda
23 dec – Miniconcerte de colinde – Curtea de Conturi a Romaniei
– Ministerul Culturii si Cultelor
– Presedentia Romaniei/Cotroceni
24 dec – Miniconcerte de colinde – Caminul de copii”Pinochio”
– Uniunea romana AZS
– Comandamentul Trupelor de Jandarmi din Romania

2003
14 febr. – Biserica AZS Slatina – Vs
15 febr. – Biserica AZS Craiova – Sd
-  Concert pentru Sola Scriptura -   Ateneu/Craiova – Sda
29 mart – Concert ITAGU/Cernica
19 apr – Biserica AZS Targoviste – Sd, Sda
20.apr. – Cernica – Casatorie – Irina-Stelu Anghel
26 apr – Biserica AZS Popa Tatu/Bucuresti – Sda
3 mai – Biserica AZS Betleem/Ploiesti – Sd, Sda
30 mai – Biserica AZS “A” Cluj
31 mai – Biserica “Speranta” Cluj,
Concert -  Sala Studentilor din Cluj
14 iun – Biserica AZS Sperieteni/ Db Sd, Sda
4 – 16 sept Spania
5 sept – Biserica AZS romana- Noviciado/Madrid
6 sept – Biserica AZS spaniola- Alensa/Madrid – Sd
– Biserica romana AZS Torejon/Madrid – Sda
7 sept  – Biserica AZS spaniola/romana- Beneficencias/Madrid
– Biserica AZS spaniola- Vallecas/Madrid( nunta)
– Biserica AZS spaniola/romana- Calatrava/Madrid
10 sept – Concert ambasada romana – Sala Galileo/Madrid
12 sept – Institutul Teologic AZS Sagunto
13 sept – Biserica AZS spaniola /Castellon – Sd
-  Biserica AZS romana /Castellon – Sda
16 sept – Biserica AZS spaniola/romana- Zaragoza
19-23 sept .Italia
19 sept – Biserica AZS italiana- Torino
20 sept – Biserica AZS romana-Torino – Sda
– Concert Templul Valdenz – Torino
21 sept – Biserica AZS italo-romana – Milano
23 sept – Concert Piata Dante – Verona
1 nov. Biserica AZS Betel/Campina – Sd, Sda
6 dec. Brasov – Biserica AZS.B – Sd
– Concert Craciun – Teatrul Liric – Sda
13 dec. Bucuresti – Concert Craciun – Sala ARCUB
16 dec. Leaganul de copii Nr.1
22 dec. Pitesti – Concert de colinde  – Teatrul C.Davila

2004
5-7 martie – Galati – Biserica AZS. – Vs , Sd
– Concert Sala de Cultura – sda
2-5 apr.- Biserica AZS – Viseu de Jos x 2
– Biserica AZS Moisei /Lunca – Sd
– Biserica  Moisei /Centru – Sda                                                  – -Concert Casa de Cultura – Viseu de sus – Dda
13 nov. – Festivalul de muzica religioasa interconfesionala-Editia 1 – Bucuresti/Sala Polivalenta
20 nov. – Concert – Corul de copii “Flori si Stele” la MAJORAT – 1986-2004 / Palatul National      al copiilor – Bucuresti
18 dec – Concert de colinde pentru Fundatia Alinare – Palatul National al copiilor – Bucuresti
21 dec. – Colinde Teatrul de Opereta Bucuresti
22 dec – 30 dec. Concerte Biserica romana AZS Viena – Vs, Sd, Sda

2005
22 oct. – Biserica AZS – Campulung Muscel  S.D. si SDA
11-13 nov. – Biserica AZS Roman – Vs
– Biserica AZS. Pascani  – Sd
– Concert – Casa de Cultura Roman – Sda
26 nov. – Biserica AZS Crinul/Bucuresti – Sd
3 dec.-  Biserica AZS Betleem/Ploiesti  – Sd, Sda
10 dec.- Concert Craciun/Fundatia Alinare/ Sala ARCUB /Bucuresti
18.dec. – Concert Casa de Cultura Parscov(Bz)

2006
25 febr. – Biserica AZS Peretu 1/Tr – Sd
-  Biserica AZS Peretu 3/Tr – Sda
15 april. –Biserica AZS Rosiori de Vede/Tr – Sd
– Concert – Sala Tehnica/ Rosiori de vede – Sda
6 mai – AZS Parscov  – Sda
-  Concert/Casa de cultura -  Buzau
27 mai – Biserica AZS Alexandria – Sda
16 sept. – Sala Palatul;ui – Bucuresti
6 oct. – Filmare Video pt. TVS Oradea – Vs
– Biserica AZS Oradea “A” – Vs, Sd
– Biserica AZS Oradea “B” – Sda
– Casa de cultura Alesd – Sda
21.oct – Biserica AZS Betleem-Ploiesti – Sd, Sda
2 dec. – Palatul National al copiilor/Bucuresti – Concert Craciun pentru ADRA
9 dec. – Biserica AZS Fetesti -  S.d.
Sala de sport a Liceului De Alimentatie – S.d.a
16 dec. Noul Grant – Concert de colinde pentru Fundatia Alinare

2007
3 febr – AZS Popa Tatu  – Sda
24 febr –AZS Miscarea pentru Reforma – Sd , Sd.a.
10 mart. – Biserica AZS Giurgiu “B” -  S.d
– Biserica AZS Pietrele Gr. – S.d.a
24 mart – Biserica AZS Gaiesti – S.d.
– Penitenciarul de minori/Gaiesti –S.d.a
– Concert – Casa de cultura Gaiesti – S.d.a
3-12 aprilie –Gemeinschaft d.STA Reformationsbewegung/Schloss Lindach/Germania
6 aprilie – AZS Lindach – V.s
7 aprilie – AZS Lindach – S.d.a
8 aprilie – Freie Evanghelische Gemeinschaft/ Schloss Lindach – D.dim,
8 aprilie – AZS Lindach – Dum.d.
6 mai – AZS.Floresti/Gr – Program nunta
25-27 mai -   AZS Toaca/Mures – V.s
AZS Toaca/Mures – S.d
AZS Miscarea de Reforma-Toaca/Mures  – S.d.a
3 iunie – AZS Belu –Program nunta
16 iunie – Centrul de recuperare Neuropsihiatric pt. Tineret-Tuicani Ph – S.d.
– Concert Casa de cultura Moreni/Ph – S.d.a. – ora 15.00
– Sala Liceului de muzica – Targoviste – S.d.a. – ora 18.30
23 iunie – Participare concert Cernica – S.d.
29.iulie – Casa copililor Shalom – Bucuresti
13 oct. – AZS Turnu Magurele – S.d.
– AZS Traianu – S.d.a.
– Sala de festivitati a Primariei – Turnu Magurele S.d.a.
18 nov.- Penitenciarul de femei – Targsoru (Ph) -  D.dim.
AZS Mislea (Ph) – D.d.a
13 – 19 dec. deplasare Germania
14 dec.vineri seara  AZS Rothenburg o.d.T. ora 18.00
15 dec.sabat dim. AZS Ansbach  Stahl Str. 2   ora 10.30
15 dec.sabat d.a. AZS Nürnberg-Marienberg – ora 16.00
16 dec.dum.dim.Bis.Baptista – Nürnberg- ora 10.00
16 dec dum d.a. AZS(DVG) Gunzenhausen – ora 15.00
16 dec dum seara Bis. Baptista (rom-amer.) – ora 18.00
21 dec. AZS.Cristianu – V.s.
22 dec. AZS Sibiu – S.d.
22 dec. Sala Filarmonicii din Sibiu – Thalia  – S.d.a.

2008
29 feb – AZS Satu Mare – V.s.
-    martie – Sala Filarmonicii – Satu Mare – S.d.
1 martie – Sala Filarmonicii – Satu Mare – S.d.a.
26 apr. – Sala Teatrului Masca-Bucurestii Noi – S.d.a.
17 mai – AZS Niculesti/Ph – S.d.
17 mai – Casa de Cultura – Buftea – S.d.a.
18 mai – AZS Invingatori (Buc)
31 mai – AZS Ulmeni (Tr) – S.D.
31 mai – AZS Radoiesti(Tr) – S.d.a.
14 iun – AZS Piatra (Tr) – S.d. si S.d.a.
21 iun – AZS Găgeni (Ph) – S.d.
21 iun – AZS Mărgineni (Ph) – S.d.a.
27 iun – AZS Dumbrava Rosie – Constanta – V.s.
28 iun –AZS Viile Noi – Constanta – S.d.
28 iun – Casa de Cultura – Techirghiol – S.d.a.
29 iun – Palatul copiilor – Constanta – Dum.
25 oct – AZS Comisani (Db) – S.d. si S.D.A,
7 nov – AZS Timisoara – Maranatha – V.S.
8 nov – Centrul de recuperare minori – Buzias – S.d.
8 nov. – Sala Teatrului National – Lugoj – S.d.
8 nov – Timisoara – Betania – S.d.a.
22 nov – Alexandria – Sala Polivalenta – S.d.a.
29 nov – AZS Tei / Bucuresti – S.d.
6 dec. – Palatul National al Copiilor – Bucuresti – Alinare – S.d.a.
17-24 dec. deplasare Germania
18.dec – Albertinen Haus – ora 16.00 – Hamburg
19 dec. – Einkaufszentrum Schenefeld ora 15.00 si 16.30 – Hamburg
20 dec.- Adventgemainde Luneburg ora 10.30 – Luneburg
20 dec. – Christuschirche ora 19.00 – Michaelisdon
21 dec. – Kinderdorf Salem – Kovahl ora 10.00
21 dec. -  Dietrich-Bonhoeffer-Kirche – ora 17.00 – Hamburg
24 dec. – Adventgemainde Ansbach – ora 18.00
27 dec. – Sala Filarmonicii Dinu Lipati – Satu Mare – orele 11.00 si 17.00

2009
7 mart. – AZS Radovanu (Cl) – S.d.
7 mart. – AZS Calarasi – S.d.a..
29 mart – Caminul Cultural – Bucsani (Db)
8 – 21 aprilie deplasare Anglia – Belgia – Franta – Germania
10.04  – Biserica Romana Londra – All Souls Prish Church – ora 20.00
11.04  -  SDA Church Stanborough – ora 9.45
11.04  -  SDA Church Stevenage – ora 11.30
11.04  -  SDA Church Stanborough – ora 19.00
15.04 -  Biserica AZS Bruxelles – ora 20.00
18.04 -  Adventgemainde Ansbach – ora 11.00
18.04 -  Adventgemainde Erlangen – ora 18.00
19.04 -  Kulturzentrum Karlshalle, Ansbach – ora 16.00
23.05 – AZS Salaj/Campina – S.d.
23.05 – AZS Petru Rares/Campina – S.d.a.
13 iun. – AZS Radovanu – S.d. si S.d.a.
04 iul. – Biserica evreilor mesianici-Meshiach Yisrael/Bucuresti S.d.
17 iul. – Biserica AZS Nazna (Tg.Mures) – 0ra 20.00
18 iul. – Centrul de Medicina Lifesyile – Herghelia – S.a.m. – ora 10.00
18 iul. – AZS Craciunesti, S.p.m.- ora 13.00
18 iul. – AZS Nazna, s.p.m. -  ora  17:00
15 aug. – AZS Ziduri (Rm.Sarat) – ora 15.00
24 oct. – AZS Curtea de Arges – ora 11.00
24 oct, – Casa de Cultura – Curtea de Arges – 16.00
28 nov. – AZS Rosiori de Vede  – ora 11.00
28 nov – Clubul Copiilor – Rosiori de Vede – ora 16.00
05 dec – Mini concert pt. Alinare – Palatul copiilor Buc. – ora 18
12 dec – AZS  Focsani – 11.00
12 dec – Focsani – Sala Teatrului Maior Gheorghe Pastia – ora 16.00
15 dec – Bucuresti – Romania Plazza – 19.00
23 dec – Miniconcert – Nasterea Sperantei – Parcul Tineretului – Buc -  ora 19.00

2010
6.mart. – AZS Pitesti  – ora 11.00
6.mart -  AZS Pitesti – ora 17.00
2.apr. –  Biblioteca Municipala – Onesti V.s. – ora 17.00
3.apr. -  AZS Onesti – S.d. – ora 10.30
3.apr. – Penitenciarul pentru minori-Tg.Ocna – ora 14.30
3 apr. – AZS Slobozia(Onesti) – ora 18.00
7 mai, -  AZS Betania – Galati – V.S. – ora 20.00
8 mai, -  AZS Betania – Galati – S.d. – ora 11.00
8 mai, -  Casa tineretului – Braila – S.d.a.- ora 17.00

DEPLASARE S.U.A.  21 iunie – 13 iulie 2010

Atlanta

27 iun. – Concert – Philadelphia Romanian  Pentecostal Church– ora 10.00
27 iun. – Concert – Biserica AZS Romana Nord Atlanta ora 18.00
29 iun. – Participare muzicala la Conferinta Generala – Georgia Dome-Auditorium – ora 19.25
30 iun. – Participare muzicala la Conf.Generala – Thomas Murphy Ballroom /Theatre – ora 17.20
01 iul. – Concert – Elim Romanian Pentecostal Church – ora 19.30
02 iul. – Participare muzicala la Conf.Generala – Exhibit Hall – ora 10.45
02 iulie – Filmare Live pentru Hope Channel – 15.00
02 iul. – Concert – Nord Atlanta SDA Church – ora 19.00
04 iul. – Concert – Philadelphia Romanian Pentecostal Church– ora 10.00
04 iul. -  Concert – Gwinnett Romanian Baptist Church – ora 18.00
Chicago
08 iul. – Concert – Emanuel Romanian Pentecostal Church – ora 19.00
09 iul. – Mini-concert Camin de batrani din 1818 W Peterson – ora 19.00
09 iul. – Mini-concert Camin de batrani din 6142 N California – ora 20.00
10 iul. – Concert – Biserica AZS Romana-Chicago – ora 11.00
10 iul. – Concert – Biserica AZS Romana-Addison – ora 18.00
11 iul. – Concert – Philadelphia Romanian Curch of God – ora 10.00
11 iul. – Concert – Elim Romanian Pentecostal Church – ora 18.00

23 oct. – AZS Sperieteni  – ora 10.30
23 oct. – I.L.Caragiale – Caminul cultural – ora 16.00
23 oct. – AZS Margineni – ora 18.30
20 nov. – AZS Balta Alba/Bucuresti – S.d. – ora 11.00
26 nov – AZS Petroseni (Hd) – V.s. – ora 18.00
27 nov. – AZS Lupeni – S.d. – ora 11.00
27 nov – Sala Primariei Petrosani S.d.a. – ora 18.00
28 nov – Biserica Pentecostala-Muntele Sionului-Petrila – D.  – ora 10.00
18 dec.- Concert Palatul Copiilor Bucuresti-Alinare – ora 18.30
19 dec. – Concert pt.Pers.cu dizabilitati-Balta Alba/Buc. – ora 12.30
21 dec  – Concert Penitenciarul Jilava/SUP – ora 11.00
21 dec – Concerte Fundatia SOS Satele copiilor – ora 15.00 si 16.00
24 dec. – AZS Beiusi (Ar) – V.s. – ora 19.00
25 dec – AZS Beius – S.d. – ora 11.00
25 dec – Sala Primariei Beius – ora 16.00

2011

20 febr. – AZS Tamboiesti(Vn) – ora 13.00
26 febr. – AZS Curtisoara – ora 10.30
26 febr.-.Penitenciarul de minori-Craiova – ora 1430
26 febr. – AZS Murgas – ora 17.00
11 mart. – Otelu Rosu-Casa de cultura – V.s – ora 19.00
12 mart. – AZS Caransebes – ora 11.00
12 mart. – AZS Caransebes – ora 17.00

5-22 aprilie – Deplasare – Suedia, Norvegia, Danemarca, Germania

Suedia
08 apr. – Concert Camin batrani – Malmo – ora 15.30
09 apr. – Concert AZS Malmo – ora 18.00
10 apr.- Concert Biserica luterana Limhamns – Malmo

Norvegia
12 apr. – Concert Camin batrani – Oslo – ora 16.00
12 apr. – Flash moll Center-Oslo – ora 17.30
13 apr. – Concert AZS Lillehammer – ora 18.00
14 apr. – Concert AZS Ulsrud – Oslo  – ora 18.00

Danemarca
16 apr. – Concert AZS Naerum – ora 11.00
16 apr. – AZS International Church Copenhaga – ora 18.00

Germania
20 apr. – Mini concert AZS Ansbach – ora 19.00

02  iulie   Sd – AZS Aiud – ora 10.30
02 iulie – Sda – Penitenciarul Aiud – ora 15.00
02 iulie – Sda – Aiud – Casa de Cultura-Liviu Rebreanu – ora 19.00
15 oct. – Sd – AZS Valenii de Munte – ora 11.00
15 oct. – Sda –AZS Valenii de Munte – ora 17.00
28 nov. – Participare Concert Club Fratelli/Bucuresti
02 dec. – Vs – AZS Pogana(Vs) – ora 19.00
03 dec –  Sd – AZS Barlad – ora 11.00
03 dec – Sda – Casa de cultura Barlad – ora 14.00
03 dec – Sda – AZS Zorleni(Vs) – ora 17.00
10 dec. – Participare concert Alinare – Palatul copiilor Buc. ora 18.30
18 dec -  Participare concert Ridica-te si umbla – Palatul copiilor Buc. ora 18.30
21 dec. – Concerte Fundatia – Sos Satele copiilor Buc. ora 16.30 si 18.00

2012

24 mart. – Sd – AZS Slobozia(Il) – ora 11.00
24 mart. – Sda – AZS Viziru (Br) – ora 16.00
03 – 19.apr.2012  Deplasare Olanda, Belgia, Germania, Elvetia, Franta
06 apr – Mini concert Hospital Martiniziekenhusi, Groningen  – ora 10.30
06 apr – Vs – Camin batrani – Ebbingepoort – ora 18.30
07 apr.- Sd – AZS Gronongen – ora 11.30
07.apr. – Sda – AZS Leeuwarden – ora 16.00
08 apr. – Dd – Biserica Helpkerken – ora 10.30 (penticostali)
08 apr -  Dda – Camin batrani – Patrimonium – ora 17.00
09 apr – Lda – AZS Groningen – ora 19.00
10.apr – Ma.da – Biserica Speranta – Charleroi/Belgia – ora 19.30 (penticostali)
11 apr – Mi.da – AZS Heidelberg/Germania – ora 20.00
14 apr – Sda – AZS La Ligniere/Gland/Elvetia – ora 17.00
14 apr – Sda – AZS Collonges-sous-Saleve/Franta – ora 20.30
15 apr – Dda – AZS La Chaux de Fonds /Elvetia– ora 17.00
16 apr – Ld – Capela Ortodoxa Lausanne – ora 12.00
17 apr – Ma.da – Elisabetenkapelle/Berna – ora 19.00
09 iun – Sd – Participare program Uniunea Romana-Sala Palatului/Bucuresti
23 iun – Sd – AZS Gherghita/Ph ora 11.00
23 iun – Sda – AZS Gherghita – ora 17.00
06.oct – Sd – AZS Provita/Ph – ora 11.00
06 oct – Sda – AZS Provita – ora 16.00
10 nov – Sd-AZS Cerasu(Ph) – ora 11.00
10 nov – AZS Cerasu – ora 17.00
13 dec – Institutul Francez/Bucuresti – ora 17.00
15 dec – Sda – AZS Labirint/Bucuresti – ora 17.00

2013

23 febr – AZS Crinul/Bucuresti – ora 17.00
26 mart. – 12 apr. 2013 – Deplasare Germania, Olanda, Franta, Portugalia, Spania, Italia
27 mart. – Mi-da – AZS Heidellberg/Germania , ora 20.oo
30 mart – Sd – AZS Groningen/Olanda – ora 11.00
Sda – AZS Leeuwarden  – ora 18.  00
31 mart – Dd -  Oosterkeerk – Groningen – ora 09.00
Dda – Bedumkeerk – ora 15.00
Ds – Appingedamkeerk – ora 19.00
02 apr. – Ma – AZS Neuilly-sur-Seine/Paris/Franta – ora 20.00
03 apr. – Mi – AZS Amorebieta/Spania -  ora 19.00
04 apr. – joi – AZS Bilbao/Spania – ora 20:00
05 apr – Vi – IASD Coimbra/Portugalia – ora 20.00
06 apr – Sd – AZS Porto/Portugalia – ora 11.00
Sda – AZS Porto R.Ferreia/Portugalia- ora 16.00
07 apr – Da – AZS Emaus/Madrid/Spania – ora 19.00
09 apr – Ma – AZS Milano – ora 19.00
18 mai – Sd – AZS Buzau/Betel – ora 11.00
18 mai – Sda – AZS Buzau/Betel – ora 17.00
21 iun – Vs – AZS Miercurea Nirajului(Ms) – ora 20,00
22 iun – Sd – AZS Miercurea Niralului – ora 11.00
22.iun – Sda – AZS Miercurea Nirajului – ora 17.00
22 nov – Vs – AZS – Moldovita (Sv) – ora 18.00
23 nov – Sd – AZS Moldovita – ora 11.00
23 nov – Sda – AZS Vama -  ora 16.30
23 nov – Sda – Centrul Seniori Geana – Vama – 18.30
24 nov – Dd – Sala Primariei Vama – 13.00
24 nov – Dda – AZS Campulung Moldovenesc – ora 17.00
28 nov – Js – Palatul parlamentului Romaniei(participare concert)-Zambetul din cutie– ora 17.00
07 dec – Sd – AZS Margineni(Ph) – ora 11.00
07 dec – Sda – AZS Margineni(Ph) – oea 16.00
18 dec – Mie – Participare concert umanitar – Sun Plaza/Bucuresti-Zambetul din cutie – ora 18.00
21 dec – Sda – Concert in Aula Consiliului Judetean Buzau – ora 17.00 ( participare alaturi de solistii –     Luiza Spiridon si Catalin Gatan, Grupul Elogiu
22 dec – Dd -Concert Caminul Cultural Com.Dor Marunt(Cl) – ora 11.00
22 dec – Dda – Concert Caminul Cultural Lehliu-Razvani(Cl) – ora 17.00

2014

23 mart – Concert AZS Excelsis – ora 18.00
08 apr -  25 apr. 2013 – Deplasare Germania, Olanda, Danemarca, Suedia, Finlanda,    Letonia
09 apr – Mie – Concert la Freikirche de Sieben Tags Adventisten,    Schelklyste 102 cod 69 126,       Heidelberg/Germania  – ora 20.00
12 apr – Concert la Biserica Zwolle,  Burgemeester Drijbersinge nr. 15, 8021/Olanda – ora 10.00
13 apr  – Concert la biserica din Zvildwolde – Boterdiep Westzijde 50   9785 AL Zuidwolde/Oanda,  ora  09:00
15 apr – Concert la Biserica AZS din Naerum, Concordiavej 16, 2850 /Danemarca, ora 19.30
16 apr – Concert la Colegiu/l ,,Ekebyholm,, (Rimbo)/Suedia, ora 19.30
18 apr -  Concert Annankatu SDA church Annankatu nr. 7, Helsinki/Finlanda, ora 19.30
19 apr – Concert la  Castreninkatu SDA Church/ Helsinki – ora 11.30
Concert la Lohja SDA  Church /Helsinki– ora 18:00
20 apr – Concert la Biserica din Vanha Kirkko/Helsinki – ora 10.00
21 apr – Concert la Adventistu Baznica, str. Baznicas Iela 12 a LV 1010, Riga/Letonia – ora 19.30
10 mai – AZS 1 Decembrie(If) – ora 17.00
30-31 mai – AZS Bacau/Speranta – Vs. Ora 19.00, Sd ora 11.00. Sda ora 17.00
01 iunie – Penitenciarul pt minori Tg Ocna – ora 12.00
14 iunie – AZS Brancoveani/Bucuresti – ora 17.00
25 Oct – AZS Valcanesti – ora 11.00
AZS Slanic – ora 17.00
08 nov – ITA Cernica – ora 17.00
25.nov – Sansa ta/ Baneasa Shopping City – ora 17.00
06 dec – Alinare, Sala Dalles/Buc. Ora 16 .00
10 dec. – Banca Nationala a Romaniei – ora 19.30
13 dec – Caminul Cultural Gaiseni(Gr) – ora 11.00
-  Caminul Cultural Floresti(Gr) ora 17.00

2015

15 febr – Biserica Harul/Bucuresti – ora 10.30
31 martie – 15 aprilie – Deplasare Germania, Anglia, Belgia
01 apr. – Mida – Adventgemeinde Karlsruhe der Siebenten-Tags-Adventisten/Germania – ora 20.00
04 apr. –    Sd –
Brixton Seventh-day Adventist Church /Londra/Uk – ora 11.00
Sda – Brixton Seventh-day Adventist Church/ Londra – ora 17.30
Sda – Biserica Baptista romana “Speranta si Har”/ Londra – ora 22.00
05 apr. -   Dd – Tasso Baptist Church Fulham Londra  – ora 11.00
Dda – Biserica Baptista romana “Speranta si Har”/ Londra – 18.00
08 apr. -  Mida – Biserica Baptista romana “Betel”/Bruxelles/Belgia – 19.00
11 apr.  – Sd – Biserica AZS romana Braine l’Alleud/Bruxelles – ora 11.00
Sda – Biserica AZS romana Centru/Bruxelles – 18.00
06 iun . -  Sd – Biserica AZS Ulmi(Gr) – ora 11.00
Sda – Biserica AZS Floresti(Gr) – 17.00
20 iun -    Sd – Biserica AZS Vacaresti(Db) – 10.30
Sda – Penitenciarul de maxima siguranta Margineni-I.L.Caragiale(Db) – 14.30
Sda – Biserica AZS Bolintin Deal(Gr) – 17.00
24 oct. -    Sd – Biserica AZS Betel/Ploiesti  – 10.30
Sda – Biserica AZS Pietrosani(Ph) – 16.00
21 nov –    Sd – Biserica AZS Oinacu(Gr) – ora 11.30
Sda – Biserica AZS Giurgiu(B) – ora 17.00
26 nov.–    Participare concert Sansa Ta – Th Palade/Bucureti – ora 18.00
12 nov – Participare concert Fundatia Alinare – Sala Dalles/Bucuresti – ora 17.00
19 dec. – Sd – Biserica AZS Al.Odobescu(Cl) – ora 11.00
Calarasi – Sala Barbu Stirbei –ora 17.00

2016

23 ian – Sda – Biserica  AZS Maranatha/Bucuresti – ora 16.00

 

 

 

 

Back to Top